جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

خرید خط اختصاصی و خطوط عمومی پیامک

خطوط پیامکی همان شماره هایی هستند که هنگام دریافت انواع مختلف پیامک بر روی گوشی های خود مشاهده میکنید و از آن ها برای ارسال پیامک های انبوه و یا پیامک هایی مبنی بر اطلاع رسانی استفاده می شود. در واقع همانطور که برای تلفن همراه اپراتورهای متفاوتی مثل همراه اول و ایرانسل وجود دارد، در پنل های پیامکی نیز انواع مختلفی از خطوط پیامکی مثل 1000 ،2000 ،3000 ،5000 وجود دارند که در مواردی با یکدیگر متفاوت می باشند. از جمله ی این موارد میتوان به نوع اپراتور ارائه دهنده، سرعت ارسال پیامک، دریافت گزارش ارسال پیام، عودت هزینه های مربوط به پیامک های ناموفق، نحوه ارائه خطوط اختصاصی پیامک، نوع سیاست کاری خطوط پیامکی و . . .اشاره کرد.

تمام تلاش آمارد پیامک اس ام اس، حفظ ارتباط شما با مشتریانتان است

مرجع تخصصی برای خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی رایگان

خط خدماتی رایگان با قابلیت ارسال به بلک لیست

خط اختصاصی رایگان

1 تا 3 خط اختصاصی رایگان در پنل های متفاوت

باشگاه مشتریان

امکانات ویژه برای ارسال پیامک تضمینی به باشگاه مشتریان

سرعت بالا، قیمت مناسب

تضمین قیمت خطوط و سرعت فعالسازی به دلیل همکاری مستقیم با اپراتورها

جدول مقایسه برتری خطوط پیامکی

خطوط
هزینه ارسال پیامک
سرعت ارسال پیامک
گزارش ارسال
مدت زمان خدماتی
تعداد نرسیده به مخابرات
تمدید سالیانه
انتخاب شماره دلخواه
1000
بالا
خوب
خوب
معمولی
کم
ندارد
دارد
2000
بالا
خوب
خوب
خوب
کم
دارد
دارد
3000
مناسب
خوب
خوب
زمانبر
زیاد
ندارد
ندارد
5000
ارزان
معمولی
معمولی
معمولی
زیاد
ندارد
دارد
خط ثابت
ارزان
پایین
ضعیف
خوب
زیاد
ندارد
متناظر ندارد / غیر متناظر دارد

خطوط پیامک عمومی چیست؟

خطوط عمومی به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار میگیرد و برای ارسال پیامک های انبوه
از این خطوط استفاده میشود. خطوط عمومی قابلیت دریافت پیامک را ندارند و با پیش شماره هایی مثل 1000، 2000، 3000، 5000، 021 و 026 در اختیار کاربران قرار میگیرند. در سامانه پیامک آمارد پیامک
5 خط اشتراکی رایگان برای شما قابل استفاده است و نیازی به خرید خط اشتراکی ندارید.

خط اختصاصی پیامک چیست؟

خطوط اختصاصی پیامک دقیقا مشابه سیم کارت های تلفنی که خریداری میکنید هستند. شما با خرید خط اختصاصی پیامک به صورت انحصاری پیامک ارسال و دریافت میکنید که در آمارد پیامک بابت دریافت پیامک هزینه ای از کاربران دریافت نمیگردد. از این شماره ها می‌توان در بخش ارسال تکی و ارسال پیامک انبوه های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی استفاده کرد. اپراتور های ارائه دهنده این شماره ها متفاوت هستند ولی در اغلب موارد می توان گفت کیفیت ارسال و دریافت برابری دارند.

نکات قبل از خرید خطوط اختصاصی پیامک، که باید به آن توجه کنید:

خط خدماتی پیامک چیست؟

خطوط خدماتی در واقع همان خطوط پیامکی اختصاصی (تبلیغاتی) هستند که برای آنها بلک لیست مخابرات آزاد شده و قابلیت ارسال به لیست سیاه مخابراتی و حتی شماره‌هایی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند برای آنها وجود دارد. در واقع خط خدماتی برای ارسال پیامک‌ اطلاع رسانی به افرادی که مجموعه ما را می‌شناسند و یا منتظر دریافت پیامک ما هستند استفاده میشود (مانند کد فعال سازی و وریفای شماره موبایل)

در نظر داشته باشيد خطوط خدماتي ، خطوطي هستند که با آن فقط به مشترکين خودتان پیام ارسال مي کنيد و از شماره هاي غير و بانک منطقه و کد پستي استفاده نمي نماييد و متن پيامک فقط اطلاع رساني مي باشد. اگر حتي به يک شماره غير از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهيد تبليغاتي محسوب شده و شامل جريمه مي گردد. همچنين بدليل اينكه روال خدماتي شدن خطوط توسط اپراتور انجام مي شود، زمان انجام شدن درخواست خدماتي، خارج از دسترس سامانه مي باشد اما حدودا یک ماه الی دوماه زمانبر خواهد بود.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت
logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی