جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

با پلاگین های ارسال پیامک کسب وکار اینترنتی قدرتمندی داشته باشید!

ما کمک میکنیم سایت شما به ابزار موثر پیامک مجهز شود تا بتوانید ارتباط نزدیکتری با مخاطبان خود برقرار کنید.
اگر در طراحی وبسایت خود از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا استفاده کرده باشید، برای استفاده از پیامک در قسمت های مختلف سایت مانند عملیات حساب و ثبت سفارش، خبرنامه پیامکی، ارسال کد تایید شماره موبایل در ثبت نام و ورود، نیاز به افزونه پیامکی خواهید داشت که سامانه آماراد پیامک کامل ترین افزونه های پیامکی را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما میگذارد.

معرفی تمام افزونه های مکمل پیامک سیستم های مدیریتی

امروزه بازاریابی پیامکی به یکی از عناصر دائمی برای هر کسب‌وکاری تبدیل شده است. در حال حاضر برای بیشتر فعالیت های حوزه کسب‌وکار به ویژه ارتباط با مشتریان نیازمند به کارگیری سیستم های ارسال پیامک هستیم. چراکه با توجه به تغییر سبک فروش و اینترنتی شدن بیشتر مشاغل حفظ تعامل با مشتریان و راحتی آن ها در استفاده از فروشگاه های اینترنتی بیش از پیش احساس می‌شود.

تعداد کسب‌وکارهایی که به فروش آنلاین و اینترنتی رو آورده‌اند کم نیست معمولا این دسته از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوایی(CMS) مانند وردپرس(wordpress)  و یا ووکامرس (woocommerce) استفاده می‌کنند.

اگر در طراحی وبسایت خود از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا استفاده می‌کنید برای استفاده از پیامک در قسمت های مختلف سایت مانند عملیات حساب و ثبت سفارش، خبرنامه پیامکی، ارسال کد تایید شماره موبایل در ثبت نام و ورود، جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان نیاز به افزونه پیامکی خواهید داشت که سامانه آماراد پیامک کامل ترین افزونه های پیامکی را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما میگذارد.

به کسب و کار خود قدرت بدهید

آزمایشگاه ما در اختیار شماست

افزونه ها و ماژول پیامک

با پلاگین قدرتمند WP SMS، قابلیت ارسال پیامک را به وبسایت وردپرسی خود اضافه کنید!

وردپرس جزء یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است و بیشتر سایت ‌ها از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنند. با استفاده از افزونه پیامک وردپرس در سایت خود قادر خواهید بود تا به آسانی سایت وردپرسی خود را به پنل پیام اس ام اس متصل کنید و برای مواردی از قبیل عملیات حساب و ثبت سفارش، خبرنامه پیامکی، ارسال کد تایید شماره موبایل در ثبت نام و ورود از آن استفاده کنید.

ویژگی های افزونه وردپرس (WP SMS)

به دلیل محبوبیت وردپرس در بین ابزارهای مدیریت محتوا تعداد افزونه های پیامکی به آن کم نیست و افزونه های جانبی زیادی برای آن وجود دارد و تعداد آن رو به افزایش است با افزونه پیامکی وردپرس وبسایت حرفه ای تری داشته باشید.

 

وبسایت اختصاصی خودتان را دارید؟

اگر وبسایت شما به صورت اختصاصی نوشته شده است و ماژول پیامک نیاز شما را برطرف نمیکند، از وب سرویس پیامک مدیانا استفاده کنید. وب سرویس پیامکی مدیانا (API) به صورت رایگان به شما ارائه میشود و قبل از آن میتوانید از مستندات و نمونه کدهای برنامه نویسی دیدن کنید.

سوالات متداول

بله، استفاده و دانلود افزونه هایی که در وبسایت مدیانا ارائه شده رایگان و دارای پشتیبانی 24 ساعته است. همچنین شما میتوانید از صفحه مستندات، شاهد تمامی نمونه کدهای برنامه نویسی باشید. در صورتی که نمونه کد مورد نظر خود را یافت نکردید، حتما به ما اطلاع دهید تا در صورت امکان، اقدام به پیاده سازی آن کنیم. https://amardpayamak.com/lab

برای ارسال پیامک به شماره های مسدود لازم است که هدف شما از ارسال پیامک، اطلاع رسانی باشد. در این صورت خطوط خدماتی که مدیانا به آندسترسی دارد، کمک میکنند پیامک های شما به تمامی کاربران حتی خطوط بلک لیست ارسال شود. در این صورت حتی افراد حقوقی نیز میتوانند پیامک خدماتی ارسال کنند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

09111273476

https://amardpayamak.com/blog/send-sms-notification-and-pass-through-blacklist/

در صورتی که افزونه مورد نظر خود را در این صفحه یافت نکردید، حتما به ما اطلاع دهید. زیرا که تیم فنی مدیانا به صورت شبانه روزی در حال بروزرسانی سامانه و رفع نیاز کاربران هستند. در صورتی که درخواست کاربران نسبت به یک افزونه بالا باشد، حتما در اولویت کاری قرار خواهد گرفت. در غیر این صورت راهنمایی های لازم برای توسعه افزونه پیامکی توسط برنامه نویسان ارائه میشود.

وب سایت های شخصی برای استفاده از پیامک نیازی به افزونه های پیامکی نداشته و تنها با استفاده از وب سرویس پیامک مدیانا و استفاده از مستندات مربوط به زیان های برنامه نویسی میتوانند وبسایت خود را به ارسال پیامک مجهز کنند. در صورتی که در این مسیر نیاز به مشاوره و راهنمایی وجود داشته باشد، تیم فنی مدیانا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پیشنهاد میکنیم خواندن این بلاگ که درباره وب سرویس پیامک است را از دست ندهید.

https://amardpayamak.com/blog/web-service-sms-median/

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت
logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی