جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

با پلاگین های ارسال پیامک کسب وکار اینترنتی قدرتمندی داشته باشید!

ما کمک میکنیم سایت شما به ابزار موثر پیامک مجهز شود تا بتوانید ارتباط نزدیکتری با مخاطبان خود برقرار کنید.
اگر در طراحی وبسایت خود از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا استفاده کرده باشید، برای استفاده از پیامک در قسمت های مختلف سایت مانند عملیات حساب و ثبت سفارش، خبرنامه پیامکی، ارسال کد تایید شماره موبایل در ثبت نام و ورود، نیاز به افزونه پیامکی خواهید داشت که سامانه آماراد پیامک کامل ترین افزونه های پیامکی را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما میگذارد.

معرفی تمام افزونه های مکمل پیامک سیستم های مدیریتی

امروزه بازاریابی پیامکی به یکی از عناصر دائمی برای هر کسب‌وکاری تبدیل شده است. در حال حاضر برای بیشتر فعالیت های حوزه کسب‌وکار به ویژه ارتباط با مشتریان نیازمند به کارگیری سیستم های ارسال پیامک هستیم. چراکه با توجه به تغییر سبک فروش و اینترنتی شدن بیشتر مشاغل حفظ تعامل با مشتریان و راحتی آن ها در استفاده از فروشگاه های اینترنتی بیش از پیش احساس می‌شود.

تعداد کسب‌وکارهایی که به فروش آنلاین و اینترنتی رو آورده‌اند کم نیست معمولا این دسته از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوایی(CMS) مانند وردپرس(wordpress)  و یا ووکامرس (woocommerce) استفاده می‌کنند.

اگر در طراحی وبسایت خود از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا استفاده می‌کنید برای استفاده از پیامک در قسمت های مختلف سایت مانند عملیات حساب و ثبت سفارش، خبرنامه پیامکی، ارسال کد تایید شماره موبایل در ثبت نام و ورود، جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان نیاز به افزونه پیامکی خواهید داشت که سامانه آماراد پیامک کامل ترین افزونه های پیامکی را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما میگذارد.

به کسب و کار خود قدرت بدهید

آزمایشگاه ما در اختیار شماست

افزونه ها و ماژول پیامک

با پلاگین قدرتمند WP SMS، قابلیت ارسال پیامک را به وبسایت وردپرسی خود اضافه کنید!

وردپرس جزء یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است و بیشتر سایت ‌ها از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنند. با استفاده از افزونه پیامک وردپرس در سایت خود قادر خواهید بود تا به آسانی سایت وردپرسی خود را به پنل پیام اس ام اس متصل کنید و برای مواردی از قبیل عملیات حساب و ثبت سفارش، خبرنامه پیامکی، ارسال کد تایید شماره موبایل در ثبت نام و ورود از آن استفاده کنید.

ویژگی های افزونه وردپرس (WP SMS)

به دلیل محبوبیت وردپرس در بین ابزارهای مدیریت محتوا تعداد افزونه های پیامکی به آن کم نیست و افزونه های جانبی زیادی برای آن وجود دارد و تعداد آن رو به افزایش است با افزونه پیامکی وردپرس وبسایت حرفه ای تری داشته باشید.

 

وبسایت اختصاصی خودتان را دارید؟

اگر وبسایت شما به صورت اختصاصی نوشته شده است و ماژول پیامک نیاز شما را برطرف نمیکند، از وب سرویس پیامک مدیانا استفاده کنید. وب سرویس پیامکی مدیانا (API) به صورت رایگان به شما ارائه میشود و قبل از آن میتوانید از مستندات و نمونه کدهای برنامه نویسی دیدن کنید.

سوالات متداول

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت
logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی