جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

دستگاه ثبت شماره مشتری

یکی از مهمترین راهکارها برای جذب و ارتباط موثر با مشتریان، ارسال پیامک به آن هاست. برای ارسال پیامک، هر کسب و کار، نیاز به جمع‌آوری شماره تماس مخاطبان خود دارد. اما از چه طریق می‌توان به آسانی و با اجازه مشتریان، شماره موبایل آن‌ها را ذخیره کرد؟ دستگاه ثبت شماره مشتری، یکی از راهکارهای هوشمندانه برای دریافت شماره و ارتباط با مشتریان است.

poster

دستگاه ثبت شماره تماس مشتری چیست ؟

بر اساس تجربه، هزینه جذب یک مشتری جدید، ۵ برابر حفظ مشتری قدیمی است. به همین دلیل حفظ مشتریان سابق، روش مقرون به صرفه تری برای کسب‌وکارها خواهد بود. چراکه با حفظ ارتباط با مشتریان سابق، می‌توانید آن ها را مجددا به خرید و یا دریافت خدمات ترغیب کنید.

اگر تمایل دارید در دسته کسب‌وکارهای موفق قرار بگیرید همین حالا برای جمع آوری شما تماس مشتریان خود و ارسال پیامک با پنل اس ام اس اقدام کنید.

دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری، از نظر ظاهری مشابه دستگاه POS (کارتخوان) می باشد. این دستگاه در لحظه و بصورت آنی شماره موبایل مشتریان را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس شما ثبت می‌کند و برای مشتریان پیامک خوش آمد گویی ارسال می‌کند.

با استفاده از این ابزار دیگر نگران گم شدن کارت ویزیت و فراموش شدن کسب‌وکارخود از سوی مشتریان نخواهید بود.

دستگاه ثبت شماره نیازی به اتصال به کامپیوتر ندارد و تنها کافیست به برق و Wi-Fi متصل شود ‌تا شماره موبایل مشتریان را به راحتی و در کسری از ثانیه در دفترچه تلفن پنل پیامکی ذخیره کند.

با ارائه دستگاه ثبت شماره در کنار پنل اس ام اس، فروش خود را چند برابر کنید!

ویژگی و امکانات دستگاه

 • عدم نیاز به اتصال به کامپیوتر و نرم افزار
 • اتصال هوشمند به اینترنت
 • عدم محدویت برای انتخاب محل قرارگیری دستگاه
 • مناسب برای مشاغلی که در ارتباط مستقیم با مشتریان هستند
 • ذخیره شماره ها به صورت خودکار در پنل پیامکی آمارد پیامک
 • امکان اتصال به انواع ارسال های موجود در پنل پیامکی
register device
register device
 • مدیریت و دسته بندی شماره مشتریان در پنل پیامکی آمارد پیامک
 • سفارش دستگاه با نام و لگوی برند مشتریان
 • امانت داری در حفظ شماره مشتریان
 • ظاهر زیبا و استفاده آسان
 • ایجاد باشگاه مشتریان
 • ارسال پیامک خوش آمدگویی به مشتری به صورت آنی پس از عضویت
 • ارسال کارت ویزیت الکترونیک به مشتریان
افرادی که خریداری کردند​
میانگین شماره های دریافتی
سفارش های ثبت شده

ویدیوی معرفی دستگاه ثبت شماره تماس مشتری

پخش ویدیو
register device
register device
register device

سفارش برای کاربران آمارد پیامک!

با توجه به استقبال و در خواست مکرر کاربران برای سفارش دستگاه ثبت شماره مشتری به صورت تکی، امکان سفارش دستگاه ثبت شماره برای کاربران آمارد پیامک که پکیج هایی به غیر از نمایندگی دارند نیز فراهم شده است.

برای اطلاع از نحوه سفارش این محصول به صورت تکی، فرم زیر را پر کنید تا پیامک حاوی اطلاعات تکمیلی و قیمت را دریافت نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره  عدد 4  به 02154968  ارسال کنید تا با شما در اسرع وقت تماس بگیریم.  

* توجه داشته باشید که هر پنل کاربری تنها به یک دستگاه متصل شده و حداقل زمان لازم برای تحویل محصول 30 روز کاری خواهد بود.

فرم سفارش دستگاه ثبت شماره

لطفا برای سفارش فرم مقابل را تکمیل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا درخواست شما بررسی گردد.

در صورتی که مایل به دریافت دستگاه ریبرند هستید، پس از سفارش برای دریافت فایل لوگو و سایر امکانات شخصی‌سازی شده از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

مزایای استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری

تضمین فروش بیشتر با حفظ مشتریان سابق! ، ارتباطي هوشمند با مشتريان

سرمایه هر کسب و کاری مشتری آن است!

کسب و کارهایی که به صورت مستقیم با مخاطبین در ارتباط هستند نیازمند ابزاری قوی برای حفظ مشتریان خود می‌باشند تا به صورت دائمی حضور خود را به آن ها یادآوری کنند و از این طریق ارتباط مجموعه را با مشتریان خود حفظ کنند. با ثبت شماره تماس مشتریان و حفظ ارتباط با آن‌ها می‌توان، مشتریان را برای دریافت مجدد خدمات یا بازاریابی کلامی ترغیب نمود.

امکان اعتمادسازی از سوی کسب‌وکارها!

دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتری، باعث خواهد شد تا مشتریان با اعتماد بیشتری شماره تلفن همراه خود را در دستگاه ثبت کنند و همچنین صاحبان کسب وکار اطمینان حاصل کنند که فروشندگان مغازه یا فروشگاهشان، به این شماره ها دسترسی نخواهند داشت و شماره تلفن مشتریان در نهایت امانت داری ذخیره و در جهت ارتباط با آن ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دسترسی راحت با کارت ویزیت الکترونیک!

یکی از مشکلات دائمی کسب‌وکارهای مختلف گم شدن کارت ویزیت و فراموش شدن آن ها توسط مشتریان است. با ارسال اطلاعات تماس و آدرس مجموعه در پیامک و به وسیله‌ی دستگاه ثبت شماره تماس مشتری، دسترسی راحت تری را برای مشتریان خود ایجاد خواهید کرد.

دسته بندی مشتریان در لحظه

قابلیت دسته بندی مشتریان یکی از مهم ترین نیازهای کسب‌وکارهایی است که از اهمیت ارسال پیامک هدفمند و تاثیرگذاری آن آگاه هستند و با دسته بندی مشتریان مختلف خود تمایل دارند تا اثرگذاری بیشتری را با تفکیک متن ارسال بر مخاطبان خود داشته باشند.

مشتریان از تخفیفات فصلی شما جا نخواهند ماند!

با اطلاع‌رسانی از محصولات جدید و ارسال به موقع تخفیفات فصلی، فروش سریع تر و بازگشت سرمایه زودتری را برای کسب کار خود ایجاد خواهید نمود.

امکان ارسال لوکیشن کسب‌وکار شما در تلفن همراه مشتری!

کسب‌وکارها با ارسال آدرس به روی تلفن همراه مشتریان می‌توانند به راحتی آن ها را از تغییر آدرس، جابه‌جایی و شعبه های جدید ها مطلع کنند.

 بله، نمایندگان می‌توانند دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان را به صورت ریبرند و لگوی شرکت خود دریافت کنند.

بله، شما می‌توانید دستگاه را به صورت تکی و همچنین در تعداد بالا سفارش دهید.

خیر، اما در صورت درخواست امکان ارائه شارژر و کابل USB برای این دستگاه وجود دارد.

بله، زمانی که مخاطبان شما با اجازه و رضایت، شماره خود را در دستگاه ذخیره می‌کنند امکان ارسال پیامک و عبور از لیست سیاه وجود خواهد داشت.

خیر، شماره مشتریان در پنل اس ام اس شما که به دستگاه متصل است ذخیره می‌شود و در صورت فطع شدن اینترنت در دستگاه ذخیره شده و به محض اتصال مجدد تمامی شماره ها به پنل اس ام س شما منتقل خواهد شد.

دستگاه ذخیره شماره آمارد پیامک دارای یک سال خدمات پس از فروش خواهد بود و کاربران می‌توانند به صورت 24 ساعته از پشتیبانی پنل پیامک برخوردار شوند.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی