جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

روش ارسال پیامک بانک ها چگونه است؟

مازندران اس ام اس بانکی

پیامک یکی از پرکاربردترین ابزار بانک هاست، ابزاری که کارها را برای بانک ها آسان تر کرده و تاثیر به سزایی در اطلاع رسانی به موقع و ساده به کاربران داشته است. بعید نیست که برخی از مشتریان به دلیل درست استفاده نکردن بانک ها از پیامک تصمیم به افتتاح حسابی جدید در بانک دیگر بکنند تا از خدمات پیامکی آنها برخوردار شوند. ارسال پیامک در بانک ها به صورت خودکار از طریق پنل پیامک انجام می شود. انتشار وب سرویس پیامک در سیستم های تخصصی برای این نوع پیامک ها در استفاده از تمامی اقدامات ارسالی سریع و خودکار توسط مشتری رایگان است.

پنل پیامکی بانک‌ها

بانک‌ها با استفاده از وب سرویس پیامک که یکی از امکانات سامانه‌ی تخصصی اس‌ام‌اسی آمارد پیامک است به پنل‌های پیامکی متصل می‌شوند و پیامک‌ها را در وضعیت‌های از پیش تعیین شده به صورت خودکار برای مشتریان ارسال می‌کنند. یکی از مهم ترین نیاز مشتریان بانک‌ها به موقع و سریع رسیدن پیامک به دست آنهاست. در وضعیت‌هایی مانند واریز و انتقال وجه، دریافت رمز پویا، ورود به اینترنت و همراه بانک و … سرعت بالای ارسال پیامک اهمیت بسیاری دارد و بانک‌هایی که در این مورد موفق هستند مشتریان راضی‌تری خواهند داشت. همچنین پیامک‌های بانکی باید از طریق خطوطی ارسال شوند که به دست تمامی کاربران حتی آن‌هایی که خطوط خود را به حالت بلک لیست درآورده‌اند برسد. خطوطی که این قابلیت را دارند خطوط خدماتی هستند که در اختیار مشتریان ویژه مانند بانک‌ها قرار می‌­گیرند.

پنل اس ام اس برای بانک های شمال
پنل اس‌ام‌اس برای بانک‌ها

کاربرد پنل پیامکی برای بانک‌ها

  • ارسال پیامک رمز پویای پیامکی

بعد از ضروری شدن رمز پویا برای انتقال حساب های اینترنتی، یکی از راه های که بانک ها برای ارسال رمز پویا در نظر گرفتند ارسال رمز پویای پیامکی بود، این امکان در بانک های مختلف متفاوت است اما اغلب به این صورت است که با مراجعه به دستگاه ATM و ثبت درخواست این امکان فراهم می­شود.

  • پیامک ورود به اینترنت بانک و همراه بانک

برای جلوگیری از سو استفاده های بانکی، در لحظه ورود به اینترنت بانک و همراه بانک ها، پیامکی مبنی بر اعلام ورود برای کاربران ارسال می­شود. این پیامک هم مانند باقی پیامک های بانکی از طریق وب سرویس پیامک و ارسال پترن انجام می­شود.

  • پیامک واریز، برداشت، انتقال وجه و موجودی حساب

این امکان در حال حاضر تقریبا در تمامی بانک ها فعال است اما دلیلی که باعث می­شود پیامک برای شما ارسال نشود عدم پرداخت هزینه بابت فعالسازی پیامک است. با پرداخت هزینه ماهیانه و یا سالیانه می­توانید از تمامی مراحل عملیات حساب خود مانند واریز، برداشت، انتقال وجه و موجودی حساب پیامک دریافت کنید.

  • پیامکی تبلیغ سرویس‌های جدید به مشتریان

برای استفاده از این امکان نیازی به ارسال وب سرویس وجود ندارد و بانک ها می­توانند در هر زمانی که بخواهند برای مشتریان خود پیامک ارسال کنند و خدمات و تسهیلات جدید خود را اطلاع رسانی کنند.

برای استفاده از نام مشتریان در این پیامک ها، ماژول کلمات کلیدی در سامانه آمارد پیامک قابل استفاده است.

برای این نوع پیامک ها که مخاطب شما تمامی مشتریان هستند باید از خطوط خدماتی استفاده کنید.

ارسال پیامک با استفاده از خط خدماتی کمک می­کند پیامک ها به دست تمامی کاربران حتی خطوط بلک لیست نیز ارسال شود.

  • پیامک حاوی لینک دانلود همراه بانک

همراه بانک ها هم مانند تمام اپلیکیشن ها بعد از مدتی بروزرسانی می­شوند و امکانات جدید به آنها اضافه می­شود و نواقص آن برطرف می­شود. این بروزرسانی ها از طرق مختلف به مشتریان اعلام می­شود که یکی از راه های آن ارسال پیامک حاوی لینک بروزرسانی است. هم چنین ارسال لینک دانلود برای مشتریانی که به تازگی افتتاح حساب کرده اند و می­خواهند از امکانات همراه بانک استفاده کنند نیز استفاده می­شود.

تبریک مناسبت های خاطره انگیز مانند تولد برای هر شخصی دلنشین است. بانک ها هم به دلیل اینکه در فرم افتتاح حساب دسترسی به تاریخ تولد افراد پیدا می­کنند، می­توانند از این موقعیت استفاده کنند و به مشتریان خود تبریک بگویند. این قابلیت با در نظر گرفتن ماژولی اختصاصی در سامانه اس‌ام‌اسی آمارد پیامک مهیا شده است. با استفاده از ماژول تبریکات در سامانه آمارد پیامک این فرآیند بدون صرف زمان به صورت خودکار و سالیانه انجام می­شود.

یکی از امکانات کاربردی پنل اس‌ام‌اسی آمارد پیامک، ماژولی برای یادآوری خودکار سررسید اقساط به صورت پیامک به مشتریان است. با استفاده از این امکان بانک ها و موسسات مالی دغدغه یادآوری تاریخ چک و سررسید اقساط به مشتریان را ندارند و مشتریان طبق تنظیماتی که بانک ها برای زمان پیامک از ۱ هفته تا ۳ روز قبل از موعد مقرر انجام می­دهند پیامک را دریافت می­کنند. همچنین در صورت فراموشی پرداخت قسط پیامک هایی برای اخطاریه و مهلت چک توسط ماژول اخطاریه ارسال می­شود.

وب سرویس تخصصی آمارد پیامک برای بانک‌ها

آمارد پیامک وب سرویس تخصصی خود را به سازمان ها و شرکت ها، با بالاترین سرعت ارسال پیامک برای پیامک های وب سرویسی ارائه می­دهد. با استفاده از این سامانه تمامی امکانات لازم برای ارتباط با مشتریان فراهم می­شود و پنل های سازمانی به سیستم پیامک مجهز می­شوند. با استفاده از امکانات پیامک سرعت عمل تمامی ارتباطات افزایش پیدا می­کند و بسیاری از امور به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به صرف زمان توسط نیروی انسانی انجام می­شود. همچنین مشتریان و کاربران در سازمان ها و بانک ها از این سرویس بسیار استقبال می­کنند چرا که برخلاف پیامک های تبلیغاتی، این پیامک ها کاملا مطابق با نیاز آنها و در جهت اطلاع رسانی های مورد نیاز انجام می­شود. شما هم در هر سازمان و مجموعه ای که هستید می­توانید از پنل اس‌ام‌اسی آمارد پیامک برای رفع نیازهای ارتباطی و اطلاع رسانی استفاده کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی