جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

کاربرد پنل پیامکی برای دفاتر مهاجرتی و هواپیمایی

پنل-پیامکی-دفاتر-مهاجرتی

امروزه بسیاری از افراد به دلیل کار و تحصیل قصد مهاجرت دارند، اما از روش ها، شرایط و مدارک لازم برای این امر اطلاع کافی ندارند. این دفاتر مهاجرتی هستند که اطلاعات لازم را در اختیار افراد قرار می دهند و شرایط مهاجرتی آنها را تسهیل می کنند، اما به دلیل تعداد زیاد این مراکز معمولا افراد برای انتخاب بهترین اداره مهاجرت دچار سردرگمی می شوند اما با تمرکز بر خدمات ارائه شده در مراکز، آنها می توانند اقوام خود را بشناسند، بنابراین لازم است دفاتر مهاجرت تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر به مراجعین انجام دهند تا از رقابت با مراکز دیگر حذف نشوند. یکی از راه های کم هزینه برای افزایش کیفیت خدمات استفاده از برد پیامک برای اطلاع رسانی، تعامل با مشتریان و تبلیغات است. در این مقاله به استفاده از برد پیامک برای دفاتر مهاجرت و نحوه استفاده از آن می پردازیم.

پنل اس ام اس برای دفاتر مهاجرتی و هواپیمایی

جوانان نسبت به سایر گروه های سنی تمایل بیشتری به مهاجرت دارند و در نتیجه بیشتر آنها با وسایل و ابزارهای ارتباطی جدید مانند اینستاگرام، پیامک و … به طور کلی و تلفن همراه ارتباط بهتری خواهند داشت. اگر به دنبال راهی برای رقابت با شرکت های دیگر برای جذب مخاطب و اعتبار بیشتر هستید، استفاده از تلفن همراه گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

امروزه تلفن همراه یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطی در دنیاست و همه در کوچکترین فعالیت های روزانه خود از آن استفاده می کنند، بنابراین بازاریابی و تبلیغات از طریق این ابزار می تواند تاثیر بیشتری بر روی مخاطب داشته باشد.

بازاریابی پیامکی یکی از انواع مدرن تبلیغات موبایلی است. معمولاً بیش از 90 درصد از مردم در اولین لحظه دریافت پیامک می خوانند، بنابراین تبلیغات پیامکی می تواند راه راحت تری برای تأثیرگذاری بر مخاطب باشد.

ارسال پیامک گروهی به منظور جلب رضایت مشتری و یا اطلاع رسانی به مردم از برند و خدمات، روشی موثر و نوآورانه در عصر امروز است. در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی، این روش برای تعامل با مشتریان مقرون به صرفه تر است.

دفاتر مهاجرت می توانند از برد پیامک برای مواردی مانند اطلاع رسانی به مشتریان، تعیین نوبت پیامکی، رزرو نوبت مشاوره، کارت ویزیت الکترونیکی، نظرسنجی خدمات، خبرنامه پیامکی، پاسخگویی به سوالات مشتریان و تبلیغات استفاده کنند.

در ادامه به نحوه انتخاب برد مناسب برای مراکز و دفاتر مهاجرتی می پردازیم.

راهنمای انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای دفاتر مهاجرتی و هواپیمایی

قبل از انتخاب پنل پیامک با مکانیزم پنل پیامک و سیستم های ارائه دهنده آن آشنا می شویم.

پنل پیامک نرم افزاری بر بستر اینترنت است که امکان مدیریت مشتری، بازاریابی و تبلیغات را به صورت انبوه در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد.

ویژگی های یک سامانه پیامکی خوب:

 • سامانه پیامکی حرفه ای دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته می باشد
 • سامانه تخصصی پیامک دارای تیم فنی قوی و اختصاصی می باشد
 • امکانات و نرم افزار پنل باید به روز باشد
 • پوشش تمامی اپراتورهای مخابراتی برای یک پنل پیام کوتاه حرفه ای ضروری است
 • بهترین سامانه پیامکی دارای بانک شماره تلفن قدرتمند، مدرن و قابل اعتماد است
 • گزارش دهی و نحوه استفاده از آن ساده است
 • سابقه فعالیت برد پیامک می تواند نشانه تجربه کافی در برخورد با مسائل باشد.
 • بدون نیاز به تمدید سالیانه

اهمیت انتخاب آمارد پیامک برای دریافت خدمات

از دلایل اهمیت انتخاب پنل پیامکی آمارد پیامک برای دریافت خدمات پیامکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پشتیبانی 24 بدون تعطیلی
 2. بانک کامل شماره اصناف
 3. ۳۰ روز گارانتی عودت وجه
 4. فعالسازی سریع سامانه پیامک
 5. ارسال پیامک هدفمند
 6. گزارش گیری دقیق و راحت

یکی از مهمترین مزیت های انتخاب پنل پیامک آمارد پیامک، خط خدمات موجود در بسته ها می باشد. با استفاده از خط خدمات می توانید به راحتی به شماره موبایل های مسدود شده و لیست سیاه پیامک ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک، می توانید تبلیغات پیامکی را نیز دریافت کنید. تبلیغات را می توان از طریق پیامک از لیست مشتریان یا با استفاده از بانک شماره تلفن برای آمار پیامک یا انواع مختلف ارسال انجام داد.

با پنل اس ام اس می توانید مخاطبان خود را به شکل هدفمندتری انتخاب کنید. ارسال انبوه کد پستی، دسترسی به بانک شماره اتحادیه، ارسال بر اساس سن و جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات پیامک گروهی برای شماست.

برای خرید تابلو پیامک و انتخاب مناسب ترین گزینه با توجه به نیاز خود فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس برای دفاتر مهاجرتی

اطلاع‌رسانی به مشتریان

در میان اپلیکیشن های برد پیامکی دفاتر مهاجرت، امکان برقراری ارتباط با مراجعین در حین مهاجرت و اطلاع رسانی از وضعیت پرونده، شماره پرونده و مدارک مورد نیاز به صورت خودکار وجود دارد که از این طریق می توان از خطاهای انسانی جلوگیری کرد. خدمات حرفه ای تری را به مشتریان ارائه می کرد.

نوبت دهی پیامکی و لغو نوبت

مشاوره یکی از اصلی ترین فعالیت های مراکز و دفاتر مهاجرتی در زمینه جذب مشتری و ترغیب آنها به دریافت خدمات می باشد، لذا مراکز مهاجرتی برای جلب رضایت مشتریان باید توجه ویژه ای به ارائه این دسته از خدمات داشته باشند. دسترسی به صف آسان یکی از اقداماتی است که می توان برای جلب رضایت مشتریان انجام داد. معمولاً مردم از پشت خطوط شلوغ ماندن احساس خوبی نسبت به کسب و کار شما نخواهند داشت، بنابراین امکان ارسال پیامک برای تعیین وقت و همچنین لغو نوبت از طریق پیامک می تواند گزینه مناسبی برای رعایت وقت مشتری و همچنین کاهش باشد. نیروی انسانی در بخش نوبت دهی

  کارت ویزیت الکترونیک

دوران کارت ویزیت و بروشور به پایان رسیده است و این روش منسوخ شده است. امروزه شرکت ها از روش های جدیدی برای معرفی کسب و کار خود برای شناسایی و صدور گواهینامه استفاده می کنند و کارت ویزیت الکترونیکی یکی از این روش هاست. با کارت ویزیت الکترونیکی می توانید مطمئن باشید که مشتریان اطلاعات تماس شما را از دست نخواهند داد. در کارت ویزیت الکترونیکی این امکان وجود دارد که لینک صفحات اجتماعی و آدرس وب سایت خود را در اختیار مشتریان قرار دهید.

 نظرسنجی از خدمات

دریافت پرسشنامه برای ارزیابی عملکرد خدمات و تعیین نیازهای عموم مردم از کسب و کارتان یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید تا با تعریف دقیق انتظارات، رویکردی مناسب برای حفظ و ایجاد رضایت در آن ارائه دهید. مشتریان از خدمات و خدمات.

 خبرنامه پیامکی

دریافت خبرنامه راه خوبی برای تبدیل مخاطبین به مشتریان و گیرندگان خدمات است. با گزارش آخرین تغییرات در کشورهای پذیرش و چنین شرایطی، می توانید ترافیک بیشتری به صفحات مجازی و وب سایت خود داشته باشید و مشتریان و بازدیدکنندگان خود را – به روز با آخرین اطلاعات در مورد مهاجرت نگه دارید.

 پاسخگویی به پرسش های مراجعان

توانایی پرسیدن و پاسخ به سوالات در هر ساعت از شبانه روز می تواند وفاداری مشتریان بیشتری را به کسب و کار شما جلب کند. پاسخ به سوالات متداول مخاطب با نگاه کردن به کلمات کلیدی و پاسخ پیش فرض به مشتریان این امکان را می دهد که اطلاعاتی مانند ساعات کاری، روزها، نحوه دریافت قرار و غیره را به راحتی و به صورت خودکار در هر ساعت از شبانه روز دریافت کنند.

تبلیغات

مهمترین ویژگی برد پیامک برای هر کسب و کاری امکان ارسال پیام های تبلیغاتی برای جذب مخاطبان جدید است.با این سامانه پیامکی می توانید مخاطبان را با امکانات و انواع ارسال از جمله ارسال پیامک بر اساس کد پستی، ارسال پیام منطقه ای هدف قرار دهید. و ارسال پیامک بر اساس سن، جنسیت، شماره تلفن همراه بانک و غیره.

برای خرید یا دریافت مشاوره رایگان از طریق فرم مشاوره با ما همراه باشید.

 

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت
logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی