جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

کاربرد پنل پیامکی برای دفتر های وکالت

پنل-پیامکی-دفتر-وکالت

دفتر وکالت یکی از مهم ترین مراکز خدماتی هستند که نظم حرف اول را می زند. زیرا رسمی شدن حرفه ای قراردادها، قراردادها و مشاوره های حقوقی… نیازمند برنامه ریزی و انضباط بالایی است. یکی دیگر از نکات مهم موسسات حقوقی ارتباط مستقیم آنها با مشتریان است. پنل پیامک یکی از ابزارهایی است که می تواند به این مراکز در تعامل بهتر با مخاطبین خود کمک کند. در این مقاله به اهمیت داشبورد پیامکی برای دفتر وکالت می پردازیم.

اهمیت استفاده از پنل پیامک برای دفتر وکالت

در دو دهه اخیر نحوه تعامل با مخاطب و تبلیغات در شرکت ها تغییر کرده است. روش‌های سنتی دیگر مانند توزیع بروشور یا حتی تبلیغات بیلبورد معمولاً به اندازه تبلیغات مدرن کارآمد نیستند. از این رو اکثر شرکت ها در نحوه تبلیغات و تعامل با مخاطبین خود تجدید نظر کرده و به تبلیغات مدرن روی آورده اند. یکی از روش های مدرن تبلیغات استفاده از پیامک است. زیرا بسیاری از افراد برای کارهای روزمره خود از تلفن همراه استفاده می کنند و همیشه آن را در دست دارند.

از آنجایی که شرکت های مختلف به این شکل دامپینگ می کنند، شرکت ها نیز ترجیح می دهند در این بازار از رقبای خود عقب نمانند. موسسه حقوقی نیز از جمله مشاغلی است که از این قاعده مستثنی نیست و برای حفظ جایگاه خود در بین سایر رقبا باید روش های جدید و به روزی را برای تعامل با مخاطبین یا مشتریان خود در نظر بگیرد.

قطعا یکی از مهمترین دغدغه های موسسات حقوقی و وکلا اجرای برنامه منظم برای اجرای قراردادها می باشد. سامانه نوبت دهی هوشمند پنل پیامکی و یادآوری مدارک مورد نیاز یکی از امکانات پنل پیامک وکلا و دفاتر وکالت است که به صورت پیش فرض در پنل آمارد پیامک ارائه شده است.

همچنین با استفاده از پنل ارسال و دریافت پیامک می توانید برای مواردی مانند اطلاع رسانی خدمات حقوقی جدید، نظرسنجی، یادآوری جلسات، اطلاعیه ها و … از آن استفاده کنید.

در زیر به نحوه انتخاب پنل مناسب و کارایی آن در مراکز حقوقی و دفاتر حقوقی می پردازیم.

نحوه انتخاب پنل پیامک مناسب دفتر وکالت

قبل از انتخاب مناسب ترین پنل پیامک برای موسسه حقوقی، اجازه دهید با پنل پیامک بیشتر آشنا شویم. پیامک پنل یک نرم افزار آنلاین است که به صاحبان مشاغل امکان مدیریت مشتریان و ارسال پیامک انبوه را می دهد. یکی از مهمترین مزیت های انتخاب پنل آمارد پیامک ، خطوط خدماتی موجود در بسته ها است که امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های لیست سیاه را فراهم می کند. علاوه بر ارسال پیامک اطلاع رسانی، شرکت ها می توانند پیامک های تبلیغاتی انبوه ارسال کنند. می توانید تبلیغات خود را از طریق پیامک از لیست مشتریان و یا با استفاده از بانک شماره تلفن آمارد پیامک انجام دهید.

با استفاده از پنل پیامکی آمارد پیامک ، شرکت ها می توانند مخاطبان خود را به روشی خاص تر انتخاب کنند. ارسال انبوه به کد پستی، دسترسی به بانک شماره اصناف، ارسال بر اساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال انبوه پیامک است. برای انتخاب پنل پیامک مناسب برای کسب و کار خود، انواع بسته های آمارد پیامک را با هم مقایسه کنید. برای راهنمایی بیشتر لطفا فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

نحوه استفاده از پنل پیامک در دفتر وکالت

نوبت دهی پیامکی

یکی از مهم ترین ویژگی های برد پیامک برای شرکت هایی که به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط هستند، زمان بندی پیامک است. با استفاده از این ماژول، می توانید بدون دخالت منابع انسانی، مشاوره مشتری را به طور خودکار با وکیل خود برنامه ریزی کنید و از خطاهای انسانی که باعث هرج و مرج می شود جلوگیری کنید.

یادآوری حضور و مدارک لازم

از دیگر امکانات پرکاربرد برد پیامک می توان به ماژول یادآوری حضور و غیاب اشاره کرد. به دلیل این ویژگی، بسیاری از شرکت ها می توانند چند روز قبل از قرار ملاقات، به مشتریان خود یادآوری کنند. در ادامه برای یادآوری مدارک مورد نیاز هر قرارداد می توانیم به این ماژول مراجعه کنیم.

امتیاز دهی و نظر سنجی

آشنایی با پیشنهادات و انجام نظرسنجی ها همواره یکی از راه های موثر ارزیابی عملکرد شرکت ها برای ارائه خدمات می باشد. با ارزیابی و بهبود عملکرد، می توانید از مخاطبین خود رضایت بیشتری کسب کنید. با ماژول اسکن و امکان دریافت پیامک از مخاطبین، ارزیابی آسان تری از خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

اطلاع رسانی از امکانات و ارسال خبرنامه

با استفاده از این ویژگی، شرکت هایی مانند موسسات حقوقی و وکلا می توانند مشتریان خود را از خدمات جدید خود آگاه کرده و ارتباط موثرتری با آنها برقرار کنند.

خبرنامه پیامکی وسیله ای برای تعامل با مشتری است که با آن می توانید اطلاعیه ها، اخبار و رویدادهای مختلف را به اطلاع مشتریان برسانید. با استفاده از این روش، موسسات حقوقی و وکلای دادگستری می توانند آخرین تغییرات و صورتحساب های مصوب دادگاه را به موکل خود اطلاع دهند و حضور موکلان خود را با استفاده از این روش به آنها یادآوری کنند.

تبلیغات

تبلیغات یکی از مهمترین کاربردهای برد پیامک برای شماست. با ارسال پیامک به کد پستی، مخابره منطقه ای و برج BTS در تورنت ایران، می توان تاثیر هدفمندتری بر مخاطب و تجربه تبلیغات محلی بهتری داشت. با استفاده از پیامک گروهی می توانید مشتریان جدید زیادی را جذب کنید.

ارسال پیامک به شرکت‌ها به منظور همکاری

یکی از موضوعاتی که می توانید با ارسال پیامک امتحان کنید، ارسال پیامک به شرکت های خاصی مانند شرکت ها و دفاتری است که نیاز به دریافت خدمات حقوقی و وکالت دارند. با استفاده از بانک تجارت و تجارت قادر خواهید بود با این شرکت ها ارتباط برقرار کرده و مخاطبین بیشتری را به کسب و کار خود جذب کنید.

 

نمونه متن پیامک دفتر وکالت

-نوبت دهی پیامکی-

مراجع محترم

برای رزرو وقت مشاوره حقوقی، در روزهای فرد عدد 1 و در روزهای زوج عدد 2 را به این شماره ارسال نمایید.

*دفتر حقوقی جم*

مراجع محترم

جهت گرفتن نوبت خدمات حقوقی، لطفا امور حقوقی مورد نظر خود « انحصاروراثت » را به این شماره ارسال کنید.

* دفتر حقوقی جم *

مراجع محترم

برای رزرو دریافت نوبت در خصوص

امور حقوقی مربوط به خانواده عدد 1

 کیفری عدد 2

 ملکی عدد 3

وصول مطالبات عدد 4

خدمات حقوقی قراردادها عدد 5

را به سامانه 98100789 ارسال نمائید.

* دفتر حقوقی جم *

-یادآوری حضور و مدارک لازم-

جناب یاوری

تاریخ عقد شما برای 1/5/1400 در ساعت 15 ثبت شد لطفا در روز موعد با همراه داشتن شناسامه عروس و داماد و شاهدین و به موقعه در محل حضور پیدا کنید.

به منظور حفظ پرتوکل‌های بهداشتی از آوردن مهمان اکیدا خودداری نمایید.

با تشکر

*دفترخانه ازدواج 95*

جناب رحمتی

صیغه طلاق شما در تاریخ 28/4/1400 در ساعت 16 اجرا خواهد شد لطفا با همراه داشتن شناسامه و کارت ملی به موقعه در دفترخانه حضور پیدا کنید.

*دفترخانه ازدواج و طلاق 95*

امتیاز دهی و نظر سنجی

مراجعه گرامی خانم حیدری

کیفیت خدمات حقوقی ایرانیان را چگونه ارزیابی می‌کنید، لطفا از 1 تا 5 به آن امتیاز دهید و عدد مورد نظر را به همین شماره ارسال کنید

با تشکر

*دفتر حقوقی ایرانیان*

-اطلاع رسانی از امکانات و خبرنامه-

مدت زمان طلاق توافقی توسط وکیل

http/…

*دفتر حقوقی ایرانیان*

برای لغو عضویت عدد 130 را ارسال کنید

مدارک لازم برای اقدام جهت دریافت مهریه

شناسامه و کارت ملی

سند ازدواج

ثبت نام در ثنا

لیست اموال زوج

برای لغو عضویت عدد 130 را ارسال کنید

*دفتر حقوقی ایرانیان*

دفتر حقوقی ایرانیان در زمینه نقل و انتقال برند و علامت تجاری در کشور ترکیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌ باشد.

*دفتر حقوقی ایرانیان*

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی