جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

پیامک یادآوری راهی مناسب برای فراموش نکردن قرارها

پیامک یادآوری مازندران

فراموشی هدیه دنیای شلوغ امروز به ما انسان هاست. در طول روز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد که ما نگرانی های خود را فراموش می کنیم و فراموش کردن یک قرار یا نوبت دکتر می تواند برنامه ما را چندین هفته به تعویق بیندازد. همچنین یک فراموشی ساده می تواند کل معادله یک روز اداری را تغییر دهد و زمان مراجعه همه افراد در آن روز را تغییر دهد.

بنابراین شما تنها کسی نیستید که زمان خود را از دست داده اید و باید چندین هفته صبر کنید تا دوباره نوبت شما برسد، نظم مجموعه ای مانند دومینو به ترتیب هر یک از اعضای موثر آن بستگی دارد. ما معتقدیم پیامک یادآوری می تواند بهترین یادآور برای قرارهای مهم باشد، زیرا علاوه بر شانس بسیار بالای دیده شدن، امکان پاسخگویی مستقیم با آن نیز وجود دارد.

تمامی مشاغلی که شامل قرار ملاقات و مصاحبه و رزرو نوبت هستند مانند مراکز درمانی، رستوران ها، مشاغل و سالن های زیبایی می توانند با ارسال اس‌ام‌اس با پنل پیامک در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند. کسب و کار خود را سازماندهی کنید. در زیر به نکات مهم ارسال پیامک یادآوری می پردازیم.

بهترین زمان برای یادآوری‌های پیامکی نزدیک ترین زمان به قرار ملاقات است

بهترین زمان برای یادآوری قرار با پیامک ۲۴ الی ۴۸ ساعت قبل از مهلت پایان آن است.زیرا پیامک یادآوری باید زمان مناسب ارسال شود تا دوباره فراموش نشود. اگر زود ارسال شود به مثال یک هفته قبل از قرار، احتمال فراموشی زیاد است و اگر تا چند ساعت قبل از قرار ارسال شود، زمان کمی برای آماده شدن و تغییر شرایط برای کاربر وجود دارد.

تمامی اطلاعات ضروری باید در اس ام اس یادآوری ذکر شود

محدودیت تعداد کاراکتر در پیامک، خود انتخاب متن مناسب در این فضا را نشان می دهد. مهم نیست که موضوع پیامک شما تبلیغاتی باشد یا اطلاع رسانی، باید سعی کنید در کوتاه ترین حالت ممکن اطلاعات لازم را به مخاطبان خود برسانید.

در پیامک یادآوری مهم ترین اطلاعات شامل روز ملاقات، ساعت ملاقات، شماره تماس و نام مجموعه است که هر کدام از این اطلاعات می تواند کمک کند قرار ملاقات راس ساعت و بدون ناهماهنگی برقرار شود.

مازندران اس ام اس یادآوری

با لحنی صمیمانه از مشخصات مخاطب در متن پیامک یادآوری استفاده کنید

بهتر است به جای یک متن اطلاع رسانی خشک و بی احساس مانند ” سلام نوبت دکتر شما در تاریخ ۱۲/۰۷ ساعت ۱۴:۰۰ می باشد.” از اسم مخاطب استفاده کرده و صمیمیت ایجاد کنید، علاوه بر جلب توجه بیشتر، فضایی صمیمانه ایجاد خواهید کرد.

برای مثال ” مهران عزیز، نوبت دکتر شما در تاریخ ۱۲/۰۷ ساعت ۱۴:۰۰ برای شما تدارک دیده شده است. صمیمانه مشتاق دیدار شما هستیم” . لازم به ذکر است امکانات لازم برای سهولت کار و ارسال گروهی پیامک به مشتریان در پنل پیامک فراهم شده است و نیازی به وارد کردن متن با اسم مجزا برای هر شماره وجود ندارد.

در پیام کوتاه برای یادآوری از مخاطب بخواهید پاسخی را ارسال کند

در متن پیامک یادآوری ملاقات از مخاطب بخواهید که حضور یا عدم حضور خود را اعلام کند، با این کار مخاطب شما در برابر حضور یا عدم حضور خود احساس مسئولیت بیشتری خواهد کرد. برای این کار کافیست پیامک را از سرشماره ای در سامانه پیام کوتاه ارسال کنید که قابلیت پاسخ دادن را داشته باشد.

می توانید از این قالب پیشنهادی برای پیامک یادآوری خود استفاده کنید:
“در صورت موافقت برای حضور عدد ۱ و در صورت عدم حضور عدد ۲ را ارسال کنید”
فراموش نکنید که قرار دادن یک راه ارتباطی تلفنی بسیار ضروری است تا مخاطبان در صورت بروز مشکل بتوانند با شما در تماس باشند.

مزایای استفاده از پنل پیامک برای یادآوری قرارها چیست؟

• صرفه جویی در هزینه های جمع آوری

با استفاده از پنل اس ام اس، نیازی به تماس با همه افراد نیست و این باعث صرفه جویی در وقت می شود. با قطعی شدن نوبت، هزینه های جاری مجموعه مانند رفت و آمد پزشک تنها برای تعدادی از مراجعین صرفه جویی می شود.

• نظم دهی امور مجموعه

با دریافت پیامک از مخاطبین با حضور یا عدم حضور آنها همه چیز نظم بیشتری پیدا می کند. غیبت یا تأخیر یک فرد می تواند باعث اختلال در یک روز کامل شود.

• کاهش چشمگیر در عدم مراجعه مشتریان

عدم حضور مخاطبین در زمان توافق شده، علاوه بر هزینه هایی که این امر برای مجموعه شما به همراه دارد، می تواند مخاطب را از مراجعه مجدد منصرف کند. با پیگیری به موقع و هوشمندانه از این امر جلوگیری کنید.

امیدواریم این مقاله در زمینه پیامک یادآوری نوبت اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار داده باشد. اگر مایلید خوشحال می شویم تجربیات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت
logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی