جشنواره پاییزی آمارد پیامک، ویژه پنل های پیامکی
مهلت استفاده تا 30 آذر 

23 متن و جمله کوتاه برای تشکر و قدردانی از مشتری ها + نکات ارسال

پیامک تشکر

مشتری مداری یکی از تعهدات هر کسب و کاری است که پایداری آن را تضمین می کند. بدون شک می توان گفت شرکتی که برای مشتریان خود ارزش قائل است و به آنها اهمیت می دهد پس از مدتی به یک برند بزرگ تبدیل می شود. وفاداری مشتری مهمترین عامل در یک برند است. یکی از راه های ایجاد وفاداری مشتری، قدردانی و سپاسگزاری از حضور آنهاست. در این مقاله متن تشکر برای مشتری را مورد بحث قرار داده ایم تا بتوانید از آن برای اطمینان از وفاداری مشتریان خود استفاده کنید.

مزایای ارسال پیامک تشکر از مشتری چیست؟

ابراز قدردانی راهی عالی برای ایجاد مشتریان وفادار است. تشکر از آنها برای خرید نشان می دهد که به مشتریان خود اهمیت می‌دهید و به آنها نیاز دارید. انتقال احساس مثبت در تجربه خرید باعث می‌شود مشتریان دوباره برای خرید بازگردند.

علاوه بر بازگشت مشتریان، بازاریابی دهان به دهان نیز اتفاق می افتد و مشتریان، شما را به دوستان و آشنایان آنها معرفی می‌کنند.

پیامک تشکر عامل وفادارسازی مشتری

ارسال پیامک یکی از راه های تشکر و قدردانی از مشتریان برای دریافت خدمات و محصولات شماست. شما می‌توانید با نوشتن نامه تشکر از خرید و ارسال آن برای مشتریان، تجربه بهتری برای آنها ایجاد کنید و روابط قوی تری ایجاد کنید. ارسال پیامک تشکر دارای کاربردها و ویژگی‌های فراوانی است که به اختصار به هر یک از آنها می پردازیم.

حفظ ارتباط با مشتریان

ارتباط مستمر با مشتریان برای هر کسب و کاری ضروری است. زیرا هزینه جذب مشتریان جدید 5 برابر هزینه حفظ مشتریان قدیمی است. با حفظ مشتریان، تشویق آنها به دریافت مجدد خدمات و ایجاد وفاداری برای آنها، می توانید فروش بیشتری را تجربه کنید و بودجه خود را برای جذب مشتریان جدید در موارد مهم دیگر صرف کنید.

یادآوری

یادآوری کسب و کار شما در ذهن مشتری با ارسال متنی در قدردانی از حضور شما در گروه و کار شما راه خوبی برای بازگشت و تثبیت کسب و کار شما در ذهن مشتریان است.

برندسازی

یادآوری کسب و کار شما در ذهن مشتری با ارسال متنی در قدردانی از حضور شما در گروه و کار شما راه خوبی برای بازگشت و تثبیت کسب و کار شما در ذهن مشتریان است.

ارسال اطلاعات ضروری در قالب تشکر

ارائه شماره تماس و راه‌های ارتباطی یکی از الزامات اساسی در ارسال پیامک می باشد. با ارسال پیامک تشکر و قرار دادن اطلاعات لازم می‌توانید نرخ کلیک روی لینک‌ها و بازدید از سایت و صفحات اینستاگرام خود را افزایش دهید.

انواع پیامک تشکر

پیام های تشکر در شرایط مختلف برای کاربران ارسال می شود. برای درک بهتر هم شرایط و هم نکات لازم برای انتقال، به انواع آنها می پردازیم.

پیامک تشکر از ثبت‌نام

پس از ثبت نام کاربران در سایت، می توانید برای مشتریان خود نامه های تشکر ارسال کنید. پس از ثبت نام می توانید با ارسال پیام تشکر به سایت خود ظاهر حرفه ای تری بدهید. در ادامه متن پیام تشکر، می توانید مواردی مانند نام کاربری، رمز عبور یا حتی لینک کوتاه شبکه های مجازی خود را وارد کنید. اگر برای محصول یا خدمات شما به راهنمای کاربری نیاز است، می‌توانید لینک راهنمای کاربر را در پایان نامه تشکر به مشتریان خود ارسال کنید.

پیامک تشکر از تکمیل فرم‌

فرم های نظرسنجی، ثبت اطلاعات کاربر، ارتباط با ما، مشاوره و … از جمله مواردی است که کاربران برای تشکر از وقت خود باید انجام دهند. پس از پر کردن فرم، بلافاصله از طریق سایت از کسب و کار خود تشکر کنید.

پیامک تشکر از خرید

ارسال پیام های تشکر کوتاه راهی برای نشان دادن احترام شما به کاربران و مشتریان است. همانطور که قبلا ذکر شد، این تجارت باعث ایجاد اعتبار در ذهن کاربران و ایجاد وفاداری مشتری می شود.

در صورت مراجعه حضوری با استفاده از ضبط شماره و در خریدهای آنلاین از طریق وب سرویس پیامک می توانید یک یادداشت تشکر ارسال کنید.

ارسال پیامک تشکر از خرید با خط اختصاصی

ارسال پیامک تشکر و قدردانی در ماهیت خدمت بوده و در ردیف خطوط مربوط به تبلیغات قرار نمی گیرد. معمولا این دسته از پیامک ها باید با اجازه مشتری ارسال شوند. و با اجازه آنها شماره تلفن همراه خود را به شما می دهند.

پیام های متنی تشکر از طریق خطوط خدمات اختصاصی ارسال می شود. برای مشاهده اعداد یا نحوه سرویس دهی فونت ها به صفحه فونت ها مراجعه کنید.

نکات نگارش متن پیامک تشکر از خرید

برای تاثیرگذاری بیشتر باید در نوشتن متن تشکر به نکات زیر توجه کنید. به یاد داشته باشید که با رعایت این نکات به راحتی می توانید رضایت مشتریان خود را جلب کنید.

کوتاه و ساده بنویسید

معمولا مشتریان زمان کافی برای خواندن متن های طولانی ندارند و اکثر آنها پیامک های طولانی را تا انتها نمی خوانند. برای دیده شدن، پیام کوتاهی بنویسید تا کار خود را تبریک بگویید و از به کار بردن جملات دشوار خودداری کنید.

قرار دادن کد تخفیف راه بازگشت مشتری

تخفیف برای خرید بعدی، شارژ کیف پول و تخفیف باشگاه مشتریان را از جمله راه های بازگشت مشتری در نامه تشکر در نظر بگیرید.

نوشتن راه‌های ارتباط با شما

نوشتن اطلاعات تماس و کسب و کار شما در قالب یک پیامک مانند یک کارت ویزیت عمل می کند. با درج اطلاعات تماس در انتهای پیام تشکر، همیشه در تلفن های همراه مشتریان خود بمانید.

شخصی سازی کردن متن پیامک برای حس بهتر

شخصی سازی پیامک ها روشی حرفه ای برای ایجاد حس نزدیکی و آشنایی با مشتریان است. با شخصی سازی متن نامه تشکر خود، می توانید حس صمیمیت و صمیمیت بین کسب و کار خود و مشتریان خود و همچنین قدردانی ایجاد کنید.

چطور به‌صورت خودکار، از طریق سایت پیامک بفرستم؟

برای ارسال پیامک تشکر باید مراحل زیر را طی کنید:

خرید پنل اس ام اس رایگان

اولین قدم برای ارسال پیامک، انتخاب و خرید پنل پیامک است. بدون پنل پیامک امکان ارسال پیامک وجود نخواهد داشت. اگر با پنل اس ام اس آشنایی ندارید، پنل اس ام اس ابزاری آنلاین است که ارسال، دریافت و مدیریت پیامک را برای صاحبان مشاغل فراهم می کند.

برای خرید پنل پیامک در سامانه آمارد پیامک کافیست صفحه تعرفه پیامک را بررسی کنید.

وب سرویس پیامکی

متن پیام تبریک خود را بنویسید و چندین بار بخوانید و یک بار برای همیشه در تنظیمات پنل وارد کنید تا پیام تبریک به صورت خودکار ارسال شود.

جمع بندی

در این مقاله به اهمیت و انواع تشکر نامه و نکات نوشتن پرداختیم. حفظ احترام و قدردانی از مشتریان تأثیر مستقیمی بر برندها، وفاداری و فروش تجاری دارد. در زیر به نکاتی که در ارسال پیامک باید به آن توجه کنید پرداخته ایم و در پایان 20 نمونه پیام تشکر را برای متن خرید شما قرار داده‌ایم.

 

نمونه متن پیامک تشکر از مشتری

با تشکر از خرید شما

در مراجعه بعدی شما می توانید 20 درصد روی نوشیدنی های طبیعی تخفیف بگیرید.

از خرید شما سپاسگزاریم.

از اینکه مشتری ارزشمند (نام شرکت) هستید متشکریم!

از اینکه ما را انتخاب کردید سپاسگزاریم.

کیف پول شما برای خرید بعدی 20% شارژ شد.

از اینکه ما را انتخاب کردید سپاسگزاریم.

داشتن مشتریانی مثل شما باعث افتخار ماست

از خرید شما سپاس گزاریم.

سفارش شما با موفقیت ثبت شد.

پیگیری لحظه ای:

باتشکر

کد پیگیری شما:187

شماره تماس:

سایت شب

منتظر دیدار مجددتان هستیم

نوین چرم- شعبه پارک وی

شماره تماس:

میهن بهترین مشتریان را دارد! از حمایت شما بسیار سپاسگزاریم.

… عزیز امیدواریم خرید خوبی را تجربه کرده‌ باشید.

منتظر دیدار مجدد شما هستیم.

بابت خرید پکیج زبان انگلیسی از شما متشکریم.

راهنمای راه اندازی: …

از اینکه انتخاب شما هستیم خرسندیم.

از خریدتان از فارسی فود متشکریم.

خرید بلیط فیلم “دینامیت” از سینمای آنلاین فیلیمو با موفقیت انجام شد.

سانس شما برای تماشا از تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸ شروع و تا ۸ ساعت آینده در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۶:۰۸ به پایان می‌رسد. طوری تنظیم کنید که تماشای کاملِ فیلم، در همین مدت زمان سانس اتفاق بیفتد.

برای تماشای فیلم، روی لینک زیر بزنید.

ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد.

کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

آماردپیامک

…. عزیز درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

ما قدردان حضور شما هستیم.

کلینک دندانپزشکی طلایی

از اعتماد شما به مجموعه … متشکریم.

خدمات ما را چگونه ارزیابی می کنید؟

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای آمارد پیامک
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت
logo

آمارد پیامک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی